Czyste powietrze / Moje Ciepło 2022

Nasi eksperci podchodzą do każdego wyzwania indywidualnie – poświęcamy czas na zrozumienie potrzeb Klientów, oraz przedstawienie możliwości. Naszym celem jest zarekomendowanie inwestycji, które spełnią założenia danego projektu i pozwolą uzyskać jego najwyższą ocenę.

Czyste powietrze 2022 to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzonych do atmosfery przez domy jednorodzinne. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią. Działania te nie tylko pomogą chronić środowisko, ale dodatkowo zwiększą domowy budżet, dzięki oszczędnościom finansowym. W 2022 ruszyła III część programu Czyste Powietrze z dofinansowaniem do 69 tys. zł dla mniej zamożnych i nowymi, łatwiejszymi zasadami.

Moje Ciepło to program dofinansowania do zakupu i montażu pomp ciepła w domach jednorodzinnych. Uruchomienie dofinansowania zaplanowano na pierwszą połowę 2022 roku. Do uzyskania jest nawet 21 tys. zł, jednak ostre kryteria naboru mogą sprawić, że tylko nieliczni otrzymają środki na ekologiczne ogrzewanie. Jak informuje rządowa strona gov.pl, program dopłat znalazł się w gronie polskich projektów, na które UE przyznała łącznie 8,1 mld zł. Pieniądze będzie przyznawać Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW).

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jakie masz możliwości dotacji.
Dostarczamy najlepsze, wyłącznie sprawdzone rozwiązania dopasowane do potrzeb inwestycji.

Napisz i dowiedz się więcej

[elfsight_contact_form id="1"]

Skorzystaj z dofinansowania na
pompy ciepła z programu rządowego.

Pomożemy Ci napisać, złożyć i rozliczyć wniosek.

Skorzystaj z dofinansowania na modernizację domu w ramach programów unijnych. Dokładnie zweryfikowaliśmy warunki otrzymania dotacji. Posiadamy również ekspercką wiedzę oraz doświadczenie. Dzięki temu oferujemy usługę, która nie ma sobie równych. Razem zrealizujemy Twoją inwestycję. 

Sprzedaż

Pompy ciepła,
klimatyzaje, fotowoltaika

Serwis

Posiadamy
własne zaplecze serwisowe

Doradztwo

Kompleksowo
poprowadzimy Twoje inwestycje

Montaż

Inwestycje
realizujemy pod klucz