Profesjonalny serwis pomp ciepła, klimatyzatorów oraz fotowoltaiki

Nowoczesne rozwiązania grzewcze to praktycznie same korzyści. Nie tylko z powodu dużych oszczędności i komfortu użytkowania, lecz także ze względu na ochronę klimatu. Nie dziwi zatem fakt, że tak wiele rodzin decyduje się na ich montaż. Należy jednak pamiętać o tym, że mimo niskiej awaryjności tych urządzeń, konieczne jest ich serwisowanie.

Nasz zespół specjalistów-serwisantów specjalizuje się w serwisie, konserwacji i naprawie systemu grzewczych oraz klimatyzatorów. Od kilkunastu lat wykonujemy przeglądy serwisowe obsługując klientów indywidualnych, jednostki administracji publicznej oraz mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa.

O czym należy pamiętać?
Przeglądy serwisowe urządzeń takich jak piec, klimatyzator czy pompa ciepła są jednym z wymogów warunków gwarancji, która zwykle wynosi 2 lata, lub 5 lat w przypadku rozwiązań od EkoHome.  Przeglądy powinny się odbywać cyklicznie, w okresie gwarancyjnym wymagany jest nawet coroczny serwis.
Zarówno podłączenia, pierwszego uruchomienia oraz serwisu powinien dokonywać wyłącznie przedstawiciel producenta lub pracownik firmy posiadającej autoryzację. W przypadku pomp ciepła prace przy obiegu czynnika chłodniczego mogą wykonywać tylko specjaliści z uprawnieniami f-gazowymi.

Przegląd powinien kończyć się wpisem do karty gwarancyjnej, oraz wypełnieniem protokołu w formie papierowej i/lub elektronicznej.  Każdy klient ma wgląd w historię pracy urządzenia i wykonanych czynności. Jeśli znaleziono uszkodzenia, nieprawidłowości w pracy pompy ciepła, powinny być one wymienione w protokole wraz z podaniem zalecanych napraw.

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i niezbędne autoryzacje serwisowe. Świadczymy kompleksowy serwis z dojazdem na miejsce realizacji.

Zgłoś usterkę

Sprzedaż

Pompy ciepła,
klimatyzaje, fotowoltaika

Serwis

Posiadamy
własne zaplecze serwisowe

Doradztwo

Kompleksowo
poprowadzimy Twoje inwestycje

Montaż

Inwestycje
realizujemy pod klucz