Często nazywamy ją ekologiczną energią, nie bez powodu.

Fotowoltaika to nic innego jak przetwarzanie światła słonecznego na prąd.

Moduły, zbudowane z połączonych szeregowo ogniw, montowane na stabilnym podłożu, które wytwarzają prąd. Dzięki nim znacznie obniżysz rachunki i zadbasz o środowisko. Biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny energii, jest to świetne rozwiązanie pod kątem ekonomicznym.

Jakie są główne zalety fotowoltaiki?

0

Zyskujesz dostęp do energii za darmo. Energia słoneczna jest nieograniczona i należy do źródeł odnawialnych.

0

Pozyskujesz prąd w sposób ekologicznych. Instalacja fotowoltaiczna zmniejsza emisję szkodliwego dwutlenku węgla oraz innych niebezpiecznych substancji. 

0

Do instalacji możesz otrzymać dofinansowanie! Taką szansę daje Ci program – „Mój prąd”.

0

Ulga termomodernizacyjna pozwala Ci odliczyć od podatku koszt zakupu i instalacji paneli fotowoltaicznych. Dzięki temu możesz liczyć nawet na 16 860zł zwrotu!

0

Jesteś niezależny od podwyżek prądu, przez kolejne 40 lat!

0

Szybki montaż-na instalację potrzeba około 2-3 dni. Ponadto,  jeśli moc paneli nie przekracza 50 kW, a cała konstrukcja nie przekracza 3 metrów wysokości, nie musisz ubiegać się o pozwolenie na budowę. 

0

Ty wybierasz gdzie je montujemy! Nie tylko na dachu domu, lecz również na gruncie lub obiektach gospodarczych! Nasze instalacje świetne sprawdzają się w domach jednorodzinnych, jak i w firmach.

0

Niezawodne źródło energii – dobrej jakości ogniwa posłużą przez 40 lat. Wysoka jakość, wytrzymałość i wieloletnia gwarancja to cechy charakteryzujące panele, które montujemy u naszych klientów.  

0

Koniec z przerwami w dostawie prądu. Niezależnie od pory roku – panele wytwarzają prąd. Nigdy nie następuje całkowity spadek produkcji!

0

Bezobsługowość-Odpowiednio zaprojektowana i zamontowana instalacja fotowoltaiczna na co dzień nie wymaga z Twojej strony praktycznie żadnej ingerencji.

0

Zwiększ wartość nieruchomości lub wizerunek firmy! Odnawialne źródła energii świetnie wpływają na wizerunek firmy, ponieważ dzięki temu dbasz o ochronę środowiska. 

Sprzedaż

Pompy ciepła,
klimatyzaje, fotowoltaika

Serwis

Posiadamy
własne zaplecze serwisowe

Doradztwo

Kompleksowo
poprowadzimy Twoje inwestycje

Montaż

Inwestycje
realizujemy pod klucz