VYTÁPĚNÍ – TEPELNÁ ČERPADLA LG

Tepelná čerpadla LG se vyznačují vylepšeným splitovým systémem, který má lepší vzhled a nový ovladač.

Používání těchto zařízení je zcela jednoduché. Některá čerpadla jsou vybavena automatickým režimem a lze je ovládat dálkově. Modely se dokážou přizpůsobit teplotě prostředí a jsou vybaveny systémem nouzové činnosti. Jejich obsluha je velmi snadná a rovněž umí přepočítávat denní a dokonce i měsíční spotřebu. Díky nim ideálně ohřejí vzduch nebo vodu u vás doma.

THERMA V

Jedná se o čerpadlo z řady zařízení typu split.

Je vybaveno novým ovladačem s výrazným barevným 4,3 palcovým LCD displejem a živě reagujícím dotykovým LED panelem. Jeho obsluha je snadná a příjemná.

Provoz zařízení THERMA V je skutečně jednoduchý. Díky venkovní jednotce přijímá tepelnou energii ze vzduchu a předává ji do budovy, což umožňuje ohřev užitkové vody. Další předností je, že díky technologii LG lze přizpůsobit výkon zařízení podle aktuální potřeby. Čerpadlo je rovněž vybaveno automatickým režimem, který upraví topný výkon na základě venkovní teploty. Zařízení je vybaveno rovněž snímači tlaku a teploty, díky čemuž rychle a spolehlivě reaguje na změny zatížení.

V případě poruchy bude THERMA V hřát až do příjezdu servisního technika díky nouzovému provozu.

THERMA V R32 MONOBLOC

Jedná se o čerpadlo z řady zařízení typu split.

Provoz zařízení THERMA V je skutečně jednoduchý – díky venkovní jednotce přijímá tepelnou energii ze vzduchu a předává ji do budovy, což umožňuje ohřev užitkové vody a vzduchu.

Vytápění je spolehlivé a účinné, čerpadlo pracuje i při teplotách -25 °C a dokáže ohřát vodu až na 65 °C. Intuitivní rozhraní umožňuje snadné nastavení harmonogramu práce a bude zobrazovat denní a měsíční spotřebu. Systém je vybaven dálkovým ovládáním, což je velmi pohodlné. Instalace THERMA V R32 MONOBLOC je rovněž velmi jednoduchá. Díky ovladači zařízení se dá velmi rychle odhalit eventuální porucha. 

THERMA V 

Jedná se o čerpadlo z řady zařízení typu split.

Vysokoteplotní tepelné čerpadlo THERMA V díky kaskádové technologii dodává vodu o teplotě až 80 °C.

Systém pracuje následujícím způsobem: venkovní jednotka generuje výměnu tepla se vzduchem a teplo je následně předáváno do vnitřní jednotky za účelem ohřátí prostorů a vody. Čerpadlo je rovněž vybaveno systémem ohřevu, který se přizpůsobuje venkovní teplotě. Zařízení je vybaveno snímači tlaku a teploty, díky čemuž rychle a spolehlivě reaguje na změny zatížení. Nouzový provoz umožní ohřev navzdory eventuální poruše.

Sprzedaż

Pompy ciepła,
klimatyzaje, fotowoltaika

Serwis

Posiadamy
własne zaplecze serwisowe

Doradztwo

Kompleksowo
poprowadzimy Twoje inwestycje

Montaż

Inwestycje
realizujemy pod klucz